03-9721555 צרו קשר
() מוצרים נוספו לסל הקניות
עגלת הקניות שלך ריקה
סה״כ בסל: ₪0.00

אודות תילתן מערכות למידה

חברת תילתן ערכות למידה נוסדה בשנת 1995, ההתחלה הייתה צנועה בסטודיו קטן בנווה-צדק, מאז גדלנו והתרחבנו והיום אנו משווקים מעל ל- 300 מוצרים שונים למוסדות חינוך, רשויות מקומיות ואנשים בפרטיים – בארץ ובחו"ל.
חברת תילתן עוסקת בפיתוח ערכות למידה חכמות ומשחקי חשיבה בנושאים שונים, הערכות שלנו חושפות את הילדים להתנסות קוגניטיבית ורב חושית. לדוגמה: ערכות חקר טבע, משחקי חשבון, ערכות מדע וטכנולוגיה ללימוד והבנת נושאים מורכבים כגון: אופטיקה, משקל-נפח ועוד.

החזון של תילתן
הנגשה של המתמטיקה והמדעים לכל הילדים בצורה של משחק מהנה, והפיכת נושאים מורכבים למובנים ואהובים. אנו מאמינים כי פיתוח "התובנה המתמטית" מתחיל בגיל הרך. חברת תילתן הינה היבואנית הבלעדית של לבני דיג'י, לבנים ההופכות את לימוד המתמטיקה למרתק וחוויתי.

הגישה שלנו הינה גישה הוליסטית שמשלבת תחומי ידע שונים, מייצרת אינטראקציה חברתית בין ילדים ובין הורים וילדיהם ומאפשרת לילדים מכל היכולות ללמוד, להבין וליהנות.

עם השנים הפכה תילתן ערכות למידה למרכז הישראלי למשחקי מתמטיקה

חברת תילתן שמה דגש על איכות המוצרים והתאמתם לשימוש אינטנסיבי לדוגמה: שולחן האור מתוצרת תילתן, הוא מוצר דק ובטיחותי ויחד עם זאת מאסיבי עם מסגרת אלומיניום חזקה, כמו כן השימוש במתח חשמלי של 12 וולט בלבד מאפשר שימוש בטוח.

חברת תילתן גאה על כך שחלק ניכר מהמוצרים אותם היא מפתחת מיוצרים בישראל.

לחברת תילתן מועדון לקוחות המונה מעל 15,000 חברים, חברים אלו זוכים לקבל ראשונים חשיפה למוצרים חדשים, הנחות מיוחדות ואף עצות ורעיונות לפעילויות הצטרפות למועדון הלקוחות בלחיצת כפתור כאן 

אנשי הצוות המקצועי שלנו עומדים לרשותכם במייל: info@tiltan.com  
בדף הפייסבוק שלנו תילתן ערכות למידה

להורדת קטלוג

לצפיה בקטלוג תילתן לגני ילדים 2019-20

לצפיה בקטלוג תילתן לבתי ספר 2019-20

כמו ן תוכלו לקבל שירותים מגוונים כמו:
ייעוץ מקצועי לאנשי חינוך (ללא תשלום): אנשי הצוות המקצועי שלנו עומדים לרשותכם ומייעצים לכם כיצד להפוך את לימוד הנושאים השונים למעניין, מסקרן ומאתגר עבור הילדים.
מפגשים וסדנאות: בתילתן מתקיימים, לאורך כל השנה, מפגשי לימוד וסדנאות לגננות ולמורים. במפגשים נדגים ונתנסה בהפעלות מקוריות באמצעות משחק, הרכבה ויצירה - המותאמים לתוכנית הלימודים בגיל הרך ובבית הספר היסודי.

לבני דיג'י: הצוות המקצועי של תילתן רואה בלימודי המתמטיקה חוויה המתחילה כבר בגיל הרך - באמצעות עבודה עם לבני די-ג'י. תילתן משמשת כיבואנית הבלעדיית של לבני הדי-ג'י - לבנים ההופכות את לימוד המתמטיקה למרתק וחווייתי כבר בשנות החיים הראשונות.

חברת תילתן מייצגת באופן בלעדי בארץ חברות מובילות בתחום ובינהן

בין לקוחותינו:

                               

 

               

חזרה למעלה