03-9721555 צרו קשר
() מוצרים נוספו לסל הקניות
עגלת הקניות שלך ריקה
סה״כ בסל: ₪0.00

מדיניות משלוחים

מדיניות המשלוחים של תילתן

המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל (רשום או שליחים). המוצרים יסופקו בהתאם לזמן האספקה הנהוג בדואר ישראל. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יוחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו או במקרה של איחור ואי משיכת המוצר ע"י הלקוח יחויב הלקוח שוב בתשלום בגין דמי משלוח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסור לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין.

איסוף עצמי – ניתן לבצע איסוף עצמי מרחוב הצורפים 0 לוד (מתחם רמי יוסף) בתיאום מראש ובשעות הפעילות בלבד.

משלוח עד הבית – עלות 45 ₪. משלוח עם שליח עד הבית או למקום העבודה לכל אזורי השילוח של דואר ישראל בכפוף למדיניות המשלוחים של דואר ישראל. למוצרים עד גודל 80X60X40 ומשקלם לא עולה על 15ק"ג. כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת החבילה שבה תימצא/י לאורך היום (מקום העבודה למשל).

ברכישה מעל 500 ₪  משלוח חינם – משלוח עם שליח עד הבית או למקום העבודה לכל אזורי השילוח של דואר ישראל בכפוף למדיניות המשלוחים של חברת המשלוחים. למוצרים עד גודל 80X60X40 ומשקלם לא עולה על 15ק"ג. יינתן משלוח ע"י שליח ללא תשלום.

פריטים המוחזרים לשולח (תילתן ערכות למידה) מכל סיבה שהיא (מסרב לקבל, כתובת שגויה וכו') יחויבו בדמי המשלוח.

קיימת אפשרות לאריזת מתנה ללא תוספת תשלום בהודעה מראש.

 

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה, טיב וכמות המוצרים שבתוכה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר.

היה והמוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה, אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה אול להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותתיר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.

במקרה בו הלקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה, התלונה על כך חייבת להגיע באופן מידי להנהלת האתר וזו תפעל לאיתור הבעיה ולפתרונה. 

חזרה למעלה