03-9721555 Contact us
() מוצרים נוספו לסל הקניות
עגלת הקניות שלך ריקה
סה״כ בסל: ₪0.00

Terms & Conditions

 

 

תקנון האתר

תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין תילתן ערכות למידה בע"מ ת.ד. 372 שוהם מיקוד 6082121 ע.מ. 512087834  באמצעות אתר האינטרנט www.tiltan.com   (להלן: "תילתן" ו/או האתר ו/או החנות)  ובין לקוחותיו (להלן: לקוחות או לקוח) בכפוף לכללי תקנון זה יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר.

הזמנות באתר
על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: הזמנתך), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח אליך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה שומרת לעצמה תילתן את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב. 

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי.

מועדי אספקה יחולו רק לאחר קבלת אישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר לא יקבל אישור של חברת האשראי יהווה סיבה לביטול עסקה מבחינת האתר. הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי. כל המחירים באתר כוללים מע"מ כחוק.

מדיניות המשלוחים של תילתן

המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל (רשום או שליחים). המוצרים יסופקו בהתאם לזמן האספקה הנהוג בדואר ישראל. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יוחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו או במקרה של איחור ואי משיכת המוצר ע"י הלקוח יחויב הלקוח שוב בתשלום בגין דמי משלוח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסור לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין.

  איסוף עצמי – ניתן לבצע איסוף עצמי מרחוב החרוב 1 פארק התעשייה חבל מודיעין (ליד שוהם) בתיאום מראש.

 1. דואר רשום – עלות 25 ₪ משלוח לסניף דואר הקרוב למקום המגורים בכל אזורי החלוקה של דואר ישראל בכפוף למדיניות המשלוחים של דואר ישראל בהזמנות של עד 2 ק"ג למוצרים עד גודל 80X60X40. עם הגעת החבילה לסניף הדואר הקרוב לביתך, תקבל הודעה לאיסוף החבילה מהסניף. זמן השילוח תלוי בדואר ישראל.
 2. משלוח עד הבית – עלות 45 ₪. משלוח עם שליח עד הבית או למקום העבודה לכל אזורי השילוח של דואר ישראל בכפוף למדיניות המשלוחים של דואר ישראל. למוצרים עד גודל 80X60X40 ומשקלם לא עולה על 15ק"ג. כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת החבילה שבה תימצא/י לאורך היום (מקום העבודה למשל).
 3. ברכישה מעל 500 ₪  משלוח עד הבית – עלות 25 ₪.  משלוח עם שליח עד הבית או למקום העבודה לכל אזורי השילוח של דואר ישראל בכפוף למדיניות המשלוחים של דואר ישראל. למוצרים עד גודל 80X60X40 ומשקלם לא עולה על 15ק"ג.
 4. חינם - ברכישה מעל 1000 ₪ משלוח עד הבית - משלוח עם שליח עד הבית או למקום העבודה לכל אזורי השילוח של דואר ישראל בכפוף למדיניות המשלוחים של דואר ישראל. למוצרים עד גודל 80X60X40 ומשקלם לא עולה על 15ק"ג. יינתן משלוח ע"י שליח ללא תשלום.
 5. מקומות אליהם אין משלוחים של דואר ישראל יישלחו כל החבילות לסניף הדואר בישוב בעלות של 25 ₪ בלבד. למוצרים עד גודל 80X60X40 ומשקלם לא עולה על 15ק"ג.
 6. פריטים המוחזרים לשולח (תילתן ערכות למידה) מכל סיבה שהיא (מסרב לקבל, כתובת שגויה וכו') יחויבו בדמי המשלוח.
 7. קיימת אפשרות לאריזת מתנה ללא תוספת תשלום בהודעה מראש.

  אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה, טיב וכמות המוצרים שבתוכה.

 • חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר.
 • היה והמוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה, אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה אול להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותתיר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.
 • במקרה בו הלקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה, התלונה על כך חייבת להגיע באופן מידי להנהלת האתר וזו תפעל לאיתור הבעיה ולפתרונה.

 

תשלום
התשלום יבוצע באמצעות כל כרטיסי האשראי הישראליים למעט אמריקן אקספרס ודיינרס. קיימת אפשרות של רכישה בתשלומים ברכישה מעל 300 ₪. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים, כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתי הדפדפן בצדו SSLהימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית  

אישור הזמנה ומעקב משלוחים
לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה. ניתן לעקוב אחרי הטיפול בהזמנה באמצעות האזור האישי של הלקוח באתר. 

החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית לא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי/זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי משלוח. ניתן להחזיר מוצרים פיזית באולם התצוגה של תילתן בתיאום מראש או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או באמצעות כל חברת שליחויות אחר. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה /  החלפה  בדואר רגיל או בדואר רשום.

ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

 • במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר, בפרטיו מחיר או כל פרט בפרסום המוצר.
 • האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית, זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים.

אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות.

התחייבות הגולש

הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ואו ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין. לדוגמה: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו. היה וטעות כזאת תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום בו קיבל את המוצר וזאת על פי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.

הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט: מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.

סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת.
 

 

חזרה למעלה